Obsługa stron internetowych

Aktualizacja stron internetowych
01

Stała aktualizacja stron internetowych

XPStudio, oferuje stałe utrzymanie i pomoc przy rozwoju, aktualizacji oraz unowocześnieniu już istniejących serwisów www i stron internetowych. Jeśli masz już stronę a potrzebujesz jedynie ją zaktualizować, bądź unowocześnić, ta usługa jest właśnie dla Ciebie. Nie masz czasu obsługiwać swojego CMS-a? Brak Ci czasu na aktualizacje oraz stałe utrzymanie oferty produktowej na Twojej stronie www? Skontaktuj się z nami.


02

Rozbudowa strony internetowej

Potrzebujesz rozbudować swoją stronę o nowe funkcjonalności? Chcesz wprowadzić katalog produktów i zaprezentować go w atrakcyjnej i przyjaznej dla potencjalnego klienta formie? Warto zatem rozważyć rozbudowę strony internetowej. Xpstudio oferuje rozbudowę już istniejących stron internetowych.

Rozbudowa strony internetowej

Obsługa systemu CMS
03

Obsługa systemu zarządzania treścią CMS

Od dłuższego czasu zastanawiasz się jak wygospodarować dodatkowy czas i zaktualizować swoją ofertę produktową na firmowej stronie internetowej? Ciągle brakuje czasu i zasobów na ten obszar działania? Dzięki tej usłudze możesz poświęcić swój czas na prowadzenie własnej działalności - XPStudio zajmie się kompleksowym wsparciem programistycznym, edytorskim, graficznym systemu zarządzania treścią obsługującego Twoją stronę internetową. Dzięki zleceniu XPStudio obsługi Twojego systemu CMS możesz zaoszczędzić nie tylko swój czas ale i czas pracowników Twojego biura.


04

Pozycjonowanie, optymalizacja SEO

Twoja strona nie notuje zbyt wysokich pozycji w wyszukiwarce Google? Zastanawiasz się co jest nie tak? Jest duże ryzyko, że nie została zoptymalizowana w odpowiedni sposób. Na wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania składa się wiele a nawet bardzo wiele czynników - niestety ten etap budowania strony jest dosyć często pomijany gdyż generuje dodatkowe koszty a efekty tych działań nie są od razu tak zauważalne jak choćby wygląd strony. Jednak to chyba najistotniejszt z punktu widzenia biznesowego etap - gdyż przekłada się bezpośrednio na wejścia na stronę - a te przekładają się bezpośrednio na zapytania handlowe. A czyż nie taki jest podstawowy cel budowy i funkcjonowania firmowej strony ?

Pozycjonowanie, optymalizacja SEO

A poza tym ...

Wprowadzanie, aktualizacja treści

Wprowadzanie i aktualizacja treści strony internetowej, przygotowywanie grafik, ikon i innych materiałów.

Przygotowanie treści

Na podstawie podstawowych informacji - redagowanie, obróbka i rozbudowa tekstów pod kątem pozycjonowania, SEO

Projektowanie grafiki

Projektowanie grafiki na potrzeby stron internetowych, bannerów czy ledów reklamowych.

Optymalizacja Google, SEO

Optymalizowanie strony internetowej pod kątem SEO oraz jakości i wydajności kodu, tak aby uzyskać wysokie wyniki w Google.

Modernizacja, rozbudowa

Unowocześnienie i rozbudowa strony interentowej. Aktualizacja stron opartych na CMS Wordpress.

Prace administracyjne

Wdrożenia certyfikatów SSL, prace administracyjne i serwisowe nad stroną internetową, serwis stron Wordpress.

Formy rozliczania

wybierz najbardziej optymalną formę
Rozliczanie zleceniowe
1

Rozliczanie zleceniowe to dobra forma współpracy kiedy wiesz czego potrzebujesz i potrafisz określić zakres zlecenia

Rozliczanie godzinowe
2

Rozliczanie godzinowe to korzystna forma współpracy dla obu stron. Zwłaszcza kiedy masz określony budżet w zadanym cyklu czasowym.

Miesięczny abonament
3

Idealna forma rozliczania przy stałych okresowych pracach związanych z witryną. Dzięki tej formie rozliczenia masz szanse uzyskać korzystne rabaty.

Wysoka jakość dostarczanych rozwiązan

Komunikatywna współpraca

Pomoc techniczna, merytoryczna i graficzna

Obszar działania

Radzymin, Wołomin, Marki

Zdaję sobie sprawę, że większość firm z branży tzw. WebDevelopmentu w większości przypadków oferuje swoje usługi właściwie na obszarze całego kraju. Ja nie działam na obszarze całego kraju. Ograniczam się do północno wschodniej części Warszawy i okolic. A właściwie Radzymina i okolic :). Więc jeśli jesteś z Radzymina, Słupna, Marek, Wołomina, Ząbek lub okolic - serdecznie zapraszam do współpracy.

Nasze usługi polecamy klientom instytucjonalnym oraz firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Swoją ofertę kieruję szczególnie do podmiotów z podwarszawskich okolic: Radzymina, Wołomina, Słupna, Zielonki, Kobyłki, Ząbek, Marek czy Wyszkowa. XPStudio zlokalizowane jest w Radzyminie - dogodnym miejscu dla firm położonych na trasie S8. Oferujemy szybki dojazd, ekspresowy czas reakcji oraz terminowość wykonywanych zleceń.

Dlaczego lokalny rynek


Bliższa współpraca, możliwość osobistego kontaktu. Dzięki temu projekt jest realizowany sprawniej, szybciej i w sposób bardziej wydajny.
Szybszy czas reakcji w przypadku potrzeby spotkania projektowego, analizy zlecenia. Zdecydowanie lepsza dostępność dla klienta, bardziej efektywna współpraca.
Bez delegacji, wyjazdów :) ... i tracenia czasu na dojazdy. XPStudio pracuje lokalnie skupiając się na usługach dla lokalnych przedsiębiorców.
skontaktuj się z XPStudio