Materiały reklamowe

Drukowane materiały reklamowe

dla małych i średnich przedsiębiorstw

Foldery, katalogi firmowe

Foldery oraz katalogi firmowe są postrzegane jako nośniki premium. Dzięki uszlachetnieniu o folię matową/soft-touch w połączeniu z wybiórczym lakierem błyszczącym Twoje produkty będą prezentowały się wyjątkowo profesjonalnie.

Ulotki, broszury

Ulotki jedno i dwustronne, składane w formatach od A6 do A3, DL czy B6 - to najpopularniejsza a zarazem jedna z najtańszych form reklamy i przekazywania informacji o Twoim produkcie czy usłudze. Dostępne również w wersji premium.

Wizytówki, zaproszenia

Wysokiej jakości wizytówki firmowe - uszlachetniane folią soft-touch, matową lub błyszczącą. Dostępne również w opcji składanej, w wersji premium ze złoceniem, srebrzeniem czy lakierowaniem wybiórczym UV.

Notesy, papiery firmowe

Notesy i papiery firmowe z dedykowanym zadrukiem firmowym - idealne w biurze, na konferencji czy spotkaniach biznesowych. Notesy dostępne w wersji klejonej z okładką lub bez, a także w wersji spiralowanej.

Teczki ofertowe, koperty firmowe

Teczki doskonale porządkują dokumenty - a dzięki ciekawemu zadrukowi - profesjonalnie reprezentują firmę. Teczka to także doskonały organizer oferty handlowej, dzięki któremu zróżnicowana oferta znajdzie się w jednym miejscu.

Rollupy, stojaki reklamowe

Mobilne stojaki reklamowe o dużej powierzchni reklamowej - doskonałe na prezentacje, targi, szkolenia czy konferencje. Po złożeniu jest dosyć lekki i zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu możemy go przewozić w bagażniku samochodu.

Torby reklamowe

Estetyczne torby reklamowe z indywidualnym nadrukiem, dostepne w różnych formatach i opcjach uszlachetnienia. Przydatne do pakowania gadżetów, próbek materiałów, pakietów informacyjnych - doskonałe na targi, konferencje czy wydarzenia branżowe.

Etykiety, naklejki firmowe

Naklejki i etykiety firmowe to niedrogi i efektywny sposób znakowania firmowych materiałów czy produktów. W wersji premium (chromowane, 3D, w formie emblematów) mogą służyć do eleganckiego, efektownego i unikalnego eksponowania logo Twojej marki czy firmy.

... oraz inne

Xpstudio jest w stanie dostarczyć również inne produkty reklamowe lub firmowe potrzebne w Twoim przedsiębiorstwie - jak choćby próbniki, wzorniki, taśmy pakowe, segregatory, kalendarze firmowe, karty produktów, plakaty, clipbordy czy inne wydruki czy produkty zadrukowane.

Materiały reklamowe

z Xpstudio

Dla klienta
dzięki bogatemu doświadczeniu XPStudio wie na co zwrócić uwagę i jak zadbać o to, aby dostarczany wydruk spełnił Twoje oczekiwania techniczne i estetyczne.

Blisko klienta
XPStudio zawsze stara się być blisko klienta również w sensie lokalizacyjnym - dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko reagować.

Po stronie klienta
XPStudio zawsze stara się być po stronie klienta, wczuć się w jego potrzeby informacyjne i estetyczne - dzięki temu dostarczać materiały takie - jakie klient potrzebuje

Potrzebujesz wyceny, chcesz zadać pytanie?

Zadzwoń do XPStudio bądź skorzystaj z kontaktu mailowego

Zobacz wybrane realizacje

Wizytówka, folia mat
Kartka świąteczna, folia mat
Wizytówka, folia soft-touch
Etykieta samoprzylepna - druk termotransferowy
Wizytówka, folia soft-touch
Podziękowania okolicznościowe
Opakowanie na słodycze reklamowe
Etykieta produktowa
Teczka reklamowa, folia soft-touch, lakier UV wybiórczo