O studio


Poznaj nasze studio

XPStudio zajmuje się tworzeniem stron internetowych, grafiką biznesową zarówno na potrzeby internetu, jak i druku. Studio specjalizuje się w tworzeniu responsywnych, nowoczesnych serwisów www charakteryzujących się wysoką jakością kodu (standardy W3C) oraz zoptymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych

Właściciel

Od przeszło 15 lat zajmuję się tworzeniem stron internetowych oraz aplikacji webowych. Od wielu lat angażuję się również w prace nad grafiką biznesową oraz wsparciem technologicznym projektów internetowych (tworzenie grafiki na potrzeby internetu oraz druku).

W swojej pracy zawodowej zawsze byłem blisko klienta i starałem się odpowiadać na jego zapotrzebowania. W tym celu wypracowałem styl pracy z klientem oparty o makietowanie przyszłych rozwiązań. Dzięki temu rozwiązaniu szybko wizualizuję przyszłe rozwiązania już na etapie opracowywania koncepcji strony, czy też produktu drukowanego. Pracę nad projektem graficznym zawsze poprzedzam analizą wymagań klienta. Staram się dopasować do potrzeb wizualnych klienta - zawsze jednak służąc pomocą i doświadczeniem w tym zakresie.

Przez ostatnie lata mojej pracy zawodowej zajmowałem się również technologicznym oraz graficznym wsparciem działań marketingowych/sprzedażowych. Tworzyłem materiały marketingowe, takie jak: foldery, ulotki, broszury, wizytówki, rollupy, ścianki i ekspozytory, gadżety reklamowe, bannery, logotypy, newslettery.

Odpowiadałem za spójny brand graficzny produktów, materiałów reklamowych oraz szkoleniowych. Byłem również odpowiedzialny za projektowanie logo produktów oraz za całościowe wsparcie graficzne tworzonych przez firmę rozwiązań (projektowanie graficznych interfejsów użytkownika, projektowanie produktowych stron internetowych, ikon, infografik i wszelkich materiałów graficznych związanych z brandingiem produktowym).

2015 rok


Chcąc wykorzystać swoj potencjał, w 2015 roku dojrzałem do samodzielnego prowadzenia własnej działalności gospodarczej najpierw jako freelancer. Powstanie XPStudio jest efektem tej dojrzałości i chęci zaistnienia na lokalnym rynku północno-wschodniej części podwarszawskich okolic

Co wyróżnia moją pracę?


  • Ludzkie podejście, dobra komunikacja
  • Brak agencyjnych ram i hermetycznego języka
  • Bezpośredni kontakt już na etapie kreacji
  • Nowoczesny i zgodny z aktualnymi trendami design
  • Wszystkie strony tworzone zgodnie z aktualnymi standardami
  • Grafika, WebDesign jako rzemiosło - z dbałością o szczegóły
  • Uczciwość, szczerość, odpowiedzialność i rzetelność
  • Zaangażowanie i umiejętność wyczucia potrzeb klienta